Lange termijn · Kralendijk

Kaya Sirena 9A -16D

Kaya Sirena 9A - 16D

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • Condominium
Brochure downloaden
Deze woning volgen

Blijf op de hoogte van deze woning

Wij e-mailen u als de prijs, status of beschikbaarheid verandert.

US$ 1.935 per maand

ongeveer EUR 1.700

Beschikbaar per 17 december 2026 voor een periode van minimaal 6 maanden.

De woning

Over deze woning

De Caribische zee, winkels en restaurants liggen op loopafstand van dit appartement in Sirena Residence, dichtbij het centrum van Kralendijk. Het overdekte terras ligt goed op de wind en biedt een fijne plek om van het eilandleven te genieten.

Dit prachtige appartement is gelegen op het complex Sirena Residence dichtbij het centrum van Kralendijk. Winkels, restaurants en de zee bevinden zich op loopafstand. Het appartement bevind zich rechtsboven in het complex.

Dit ongemeubileerde appartement beschikt over een ruime woonkamer die overloopt in een moderne keuken. Er zijn twee slaapkamers en twee badkamers. Beide slaapkamers zijn voorzien van airconditioning. Buiten is een goed op de wind gelegen overdekt terras waar je kunt genieten van het heerlijke eilandleven.

  • Modern appartement (bovenwoning)

  • Ongemeubileerd

  • 2 slaapkamers en 2 badkamers

  • Alle slaapkamers zijn voorzien van airconditioning

  • Overdekt terras

  • Eigen parkeerplaats

  • Huurprijs is inclusief tuinonderhoud

  • Locatie: gelegen dichtbij het centrum van Kralendijk

  • Bereikbaarheid: slechts enkele minuten tot het centrum van Kralendijk en de Caribische zee.

Pluspunten

  • Winkels, restaurants en zee op loopafstand
  • Huurprijs inclusief tuinonderhoud
  • Moderne keuken aansluitend op woonkamer
  • Bovenwoning in Sirena Residence
  • Airconditioning
  • Parkeerplaats
  • Nieuwbouw
  • Zonneterras

Woninginformatie

Technische informatie
  • Bouwjaar: 2023
  • Staat: Uitstekend
Kosten en voorwaarden
  • Minimaal verblijf: 6 maanden

  • Huurprijs exclusief gebruik van water, elektra en/of gas en internet

  • Huurprijs is inclusief tuinonderhoud,

  • Huisdieren zijn niet toegestaan,

  • Roken niet toegestaan.

Interesse? --> klik hier voor online applicatie

Vragen over deze woning

Is tuinonderhoud bij de huurprijs van Kaya Sirena 9A -16D inbegrepen?

Bij de huurprijs van Kaya Sirena 9A -16D is tuinonderhoud inbegrepen.

Is Kaya Sirena 9A -16D gemeubileerd?

Kaya Sirena 9A -16D wordt ongemeubileerd verhuurd. Het appartement heeft een ruime woonkamer die overloopt in een moderne keuken.

Hoe dicht ligt Kaya Sirena 9A -16D bij het centrum van Kralendijk?

Kaya Sirena 9A -16D ligt dichtbij het centrum van Kralendijk, met winkels, restaurants en de zee op loopafstand.

Wat is bijzonder aan de buitenruimte van Kaya Sirena 9A -16D?

Kaya Sirena 9A -16D heeft een overdekt terras dat goed op de wind ligt, waar je kunt genieten van het eilandleven.

De kaart van deze locatie wordt geladen.

Wellicht ook interessant

Terug naar het aanbod